Historie společnosti

Firma REASTAV Praha, s. r. o. byla založena v roce 2007 jako společnost s ručením omezeným. Jejímu založení předcházela již téměř desetiletá činnost ve stavebnictví. Od svého počátku se společnost zabývá především pokládkou obkladů a dlažeb, včetně pokládky velkoformátových obkladů a dlažeb v interiéru a exteriéru.

REASTAV Praha v současnosti

V současnosti pokládáme okolo 40.000 m2 obkladů a dlažeb ročně. Mezi další činnosti společnosti REASTAV Praha patří rekonstrukce a výstavby obytných objektů a rodinných domů. Nově jsme od roku 2008 na žádost zákazníků (developerských společností) také rozšířili činnost o dodávku a montáže sádrokartonových konstrukcí. Provádíme také úpravy a zateplení fasád a rekonstrukce půdních prostor. Od roku 2010 spolupracujeme s významnými architekty, Ing. arch. Annou Lacovou a Ing. arch. Janem Ranným, kteří se mimo jiné podílejí na spolupráci pořadu "Jak se staví sen", kde mimochodem provádíme již zmíněné rekonstrukce.

Závazek spokojenosti

Svým zákazníkům REASTAV Praha, s. r. o. poskytuje kompletní servis služeb od odborného poradenství, zhotovení návrhů, až po doručení zboží a realizaci zakázky v provedení odpovídajícím evropským standardům a kvalitě. Hlavní prioritou společnosti je orientace na zákazníka a jeho zpětná vazba. Vstřícné, korektní jednání a spolehlivost jsou nedílnou součástí firemní kultury společnosti.